Новини

Актуальні грантові конкурси

Актуальні грантові конкурси

Публікуємо перелік актуальних грантових конкурсів.

1. Конкурс проєктів Фонду сприяння демократії.

Тематикою проєктів може стати: сприяння прозорості українського уряду, боротьба з корупцією, захист прав людини, в тому числі прав меншин, а також сприяння гендерній рівності жінок, боротьба з їх дискримінацією.

Бюджет: до 50 000 дол. США.

Хто може подаватись: Українські громадські організації

Дедлайн: не передбачає кінцевого терміну подачі заявок, проєктні пропозиції приймаються протягом усього року на постійній основі. Гранти видаються при наявності коштів.

Більше інформації за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/democracy-grants-uk/

2. Програма Фонду розвитку українських ЗМІ – 2021

Хто може бути учасником конкурсу: незалежні засоби масової інформації (друковані, радіо, телевізійні та електронні).

Дедлайн: проходить на постійній основі та не має кінцевого терміну.

Бюджет: до 50 000 дол. США, однак середній розмір грантів становить 15 000 – 25 000 дол.США. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проєкту, який може тривати від 1 до 12 місяців.

Більше інформації за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/media-development-fund-uk/

3. ГУРТ розпочинає реєстрацію заявок на отримання міні-грантів Meet and Code 2021.

Організації громадянського суспільства можуть подавати заявки на отримання міні-грантів для проведення подій, що популяризують новітні технології. Продемонструвати, наскільки цікавим є цифровий світ та надихнути дітей і молодь на його вивчення – головна мета європейської ініціативи Meet and Code.

Дедлайн першої хвилі подачі заявок — 30 липня 2021 року.

Заявки можуть подавати благодійні організації та громадські об'єднання, які внесені у реєстр неприбуткових організацій України.

Більше інформації за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/70121/

4. Zagoriy Foundation відкрив можливості для установ та організацій подати позаконкурсні пропозиції на отримання благодійної допомоги для реалізації благодійних, соціальних та культурних проєктів.

Фонд розглядає усі пропозиції, що мають соціальний, благодійний або культурний характер. Перевага буде надана тим проєктам, які відповідають пріоритетним напрямкам діяльності Фонду, що є цінностями Фонду та родини-засновників, зокрема:

— культура благодійності;

— розвиток меценатства;

— підтримка культури.

Якщо ви маєте цікаву ідею проєкту, яка відповідає цінностям та напрямкам діяльності Zagoriy Fondation, проте не бачите відповідний відкритий конкурс — можете подавати ідею до розгляду за посиланням: https://zagoriy.foundation/spisok-grantiv/

Термін розгляду заявки: до 2-х місяців.

Більше інформації за посиланням: https://zagoriy.foundation/spisok-grantiv/