Новини

Підвищення кредитного рейтингу Одеси. Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating

Підвищення кредитного рейтингу Одеси. Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу Одеси до рівня uaА+ з прогнозом «у розвитку» та рейтингу інвестиційної привабливості до рівня invАА.

Такі рівні рейтингів показують відмінну інвестиційну привабливість та високу спроможність міста розраховуватись за своїми зобов'язаннями.

Прогноз «у розвитку» вказує на можливість зміни кредитного рейтингу протягом року.Позначення «+» вказує на проміжну категорію рейтингу відносно основної категорії.

Підвищення кредитного рейтингу було зумовлено зростанням показників ліквідності місцевого бюджету та збільшенням власних доходів бюджету, попри зниження активності підприємств, зумовлене карантинними обмеженнями.

Так, за І півріччя 2021 року власні доходи бюджету м. Одеса збільшились на 20,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Підвищення рейтингу інвестиційної привабливості було зумовлено змінами у законодавстві. Вони спрямовані на підсилення операційних можливостей органів місцевого самоврядування при роботі з інвесторами, та активністю місцевої влади для створення сприятливих умов у розвитку підприємництва, покращення інвестиційного клімату та залучення інвестицій, що підтверджується:
• ефективною роботою органів та структур міста, спрямованих на залучення інвестицій;
• впровадженням та подальшим розвитком інтернет-платформи «ODESA 5T» для залучення інвестицій;
• продовженням роботи міської влади в напрямку підвищення енергоефективності.