Новини

Проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку туристичного сектору». Створено додаток Let's Odesa

Проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку туристичного сектору». Створено додаток Let's Odesa

Ми завершили проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку туристичного сектору». Як результат, ми розробили з одеситами додаток Let’s Odesa.

Нагадаємо, що проєкт було подано у січні 2020 року на конкурсну програму «Культура. Туризм. Регіони» від Українського культурного фонду. Заявка пройшла технічний та експертний огляд, а на початку червня було підписано грантову угоду.

Додаток пропонує культурні маршрути від цифрових персонажів. Кожен персонаж – це уособлення різних одеситів, які мають свої інтереси. Хтось з персонажів покаже класичну та історичну Одесу, а хтось проведе по вузьким вулицям і покаже, де знімались фільми.

Ми працювали декілька місяців поспіль, створювали персонажів, унікальні туристичні маршрути, збирали локації. В додатку зібрані локації класичної та прекрасної Одеси, нестандартні та креативні місця. Ви знайдете музеї, дворики, ресторани.

Як це працює?

  • Користувач завантажує додаток з App Store або Google Play Market
  • Обирає персонажа за своїми інтересами та критеріями
  • Гуляє містом по маршруту, який пропонує персонаж
  • Кожен персонаж має свої інтереси, цікаві місця та таємниці.

Також користувач зможе окремо відкрити мапу та піти по культурним, туристичним та смачним місцям, які рекомендують одесити. Кожен зможе створити свій перелік з обраних місць, плануючи подорож до Одеси.

Цей додаток корисний не лише для туристів, а і для місцевих жителів. Адже це класний спосіб дізнатись про історію, культуру та нові місця у рідному місті.

Кожного дня ми додаємо нові місця та фотографії. Слідкуйте за оновленнями!

На сайті https://letsodesa.com.ua/ ви знайдете посилання на завантаження додатку!

______________________________________

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Соціальні мережі застосунку Let’s Odesa:

https://www.instagram.com/lets_odesa/

https://www.facebook.com/letsodesa