Новини

В Одесі підтримали соціальну кампанію ЮНІСЕФ #ДітиКеруютьСвітом

В Одесі підтримали соціальну кампанію ЮНІСЕФ #ДітиКеруютьСвітом

На один день діти очолили громади у 25 містах України, щоб привернути увагу до 30ї річниці Конвенції ООН про права дитини. В Одесі зустріч Парламента старшокласників з мером Геннадієм Трухановим, депутатами та керівниками структурних підрозділів відбулася у залі міського адмінцентру.

По-перше, важко передати словами ту атмосферу дружності, відкритості, щирої запальної енергії, що панувала у залі. Тому ми просто докладаємо фото усміхнених всіх, щоб ви самі переконалися. По-друге, у дітей дорослі погляди, цілі та амбіції!

Під час зустрічі школярі поділилися основними напрямками розвитку міста. А саме: популяризація здорового способу життя, продовження діяльності щодо захисту соціально вразливих категорій населення, екологія та озеленення територій міста, волонтерство, культурні та благодійні заходи та багато іншого.

Окрім цього молодь визначила основні напрямки розвитку міста. Також вони розповіли про проекти, над реалізацією яких працювали протягом року і планах на майбутнє.

Під кінець зустрічі мер зауважив: «Одеса може бути спокійна за своє майбутнє. Сьогоднішні школярі - це не просто молоді і активні хлопці та дівчата. Це люди, які мислять глобально, думаючі про подальший розвиток і процвітання рідного міста».

Ми щиро згодні з мером та чекаємо нових заходів та компаній від Unicef.