Проєкти

Будівництво систем водовідведення та енергоефективності

Будівництво систем водовідведення та енергоефективності

Вартість проекту

За запитом

Ціль проекту

Реалізація проекту дозволить припинити скидання неочищених зливних стоків житлового масиву Котовський через Крижанівську балку у море і направити їх на очисні споруди СБО «Північна».

- Будівництво мереж і споруд побутової каналізації для забезпечення водовідведення існуючих об'єктів громадського призначення (туалети, адміністративні та виробничі приміщення комунальних підприємств, підприємства громадського харчування тощо).

- Будівництво системи водовідведення узбережжя від Аркадії до 16-ї ст. В. Фонтану в м.Одесі для споживачів побутової каналізації пляжної і припляжної зон.

- Варіант полуроздільної (загальносплавної) каналізації зливових стоків Чорноморської балки забезпечить поліпшення в роботі системи водовідведення проєктованої території, оскільки цей варіант передбачає повну заміну теперішніх колекторів на нові. Це забезпечить безаварійну роботу системи водовідведення.

- Забезпечення індивідуального гарячого водопостачання з використанням геліосистеми з вакуумними сонячними колекторами для пулу із 121 муніципального закладу освіти та 19 муніципальних закладів охорони здоров’я.

- Будівництво котельні та когенераційної установки на альтернативному паливі (лушпиння соняшника) на базі котельні «Сальве» (вул. Клинова, 2) потужністю 1,5 МВт/год. Реалізація проекту дозволить знизити енергозалежність мікрорайону та забезпечити його надійним джерелом теплопостачання.

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Державне фінансування / кредитні кошти / гранти

Хочете профінансувати цей проект?

Контакти

Ваше повідомлення відправлено

We'll contact you shortly.